GYV18 MOTU Masterverse Deluxe Keşif BattleCat Aksiyon Figürü

ücretsiz
kargo
388,90 TL
Bu ürünü havale ile 381,12 TL'ye satın alabilirsiniz
Acele edin! Sadece 6 adet kaldı.
Masterverse, MOTU® aksiyon figürlerinin heyecan dolu yeni serisidir. Bu ilk grup seri, Masters of the Universe™'ün nefes kesici yeni uyarlaması olan Netflix animasyon dizisi Kainatın Hakimleri™ Keşif'in yayınlanmasını aynı heyecanla karşılıyor.

Deluxe Battle Cat®'in vahşi dünyasına adım atın. Ustalıkla tasarlanmış Masters of the Universe™ Masterverse™ Battle Cat® figürü, 35 cm uzunluğundadır.


Olağanüstü hareket kabiliyetiyle hikaye anlatımını etkileyici kılan 30 bükülebilir eklem noktası bulunur. Battle Cat'in maskesini çıkarın ve onu ikinci kişiliği olan korkak Cringer™'a dönüştürün.

MOTU® kültür mirasına değer veren ve modern uyarlamasını takdir eden koleksiyoncular ve hayranlar için olmazsa olmaz bir seri.

Gölgelerin gücü adına™!

Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.


Masters of the Universe™ Masterverse™ aksiyon figürlerinin bu serisi, Netflix'in heyecan verici animasyon dizisi Kainatın Hakimleri™ Keşif'in yayınlanmasını aynı coşkuyla karşılıyor. (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)

Masters of the Universe™ Masterverse™ 35 cm Deluxe Battle Cat®'in ustalıklı tasarımı hem koleksiyon olarak sergilemeye hem de hikaye anlatımı oyununa uygundur.

​ Battle Cat® figürünün çıkarılabilir zırhı ve miğferi bulunur.

İkinci kişiliği olan korkak Cringer™'a dönüşmesi için zırhı ve miğferi çıkarın.

Oynatılabilir 30 eklem noktası bulunan figürün hareket kabiliyeti yüksektir. ​ Sıkı hayranları, korunan MOTU® geleneklerinin modern tasarım detaylarıyla bütünleştirilme ustalığını çok beğenecek.

Ürün ölçüsü: 16,9 x 9,5 x 32,9 cm

Kutu ölçüsü: 26,6 x 40,6 x 10,1 cm

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi