42135 Lego Technic - Monster Jam El Toro Loco, 247 parça +7 yaş

ücretsiz
kargo
294,90 TL
Bu ürünü havale ile 289,00 TL'ye satın alabilirsiniz
Monster Jam™’in en ünlü kamyonlarından biri olan El Toro Loco™ (42135), her zaman nefes kesen bir performans sunar. Ünlü kamyonun hayranları, tıpkı gerçeği gibi olan boynuzları, burun halkasını, dişleri ve alev grafiklerini görmeye bayılacak.

Yarının mühendislerine ilham verin- İnşa edilebilen LEGO Technic modelleri, gerçeği gibi görünen ve çalışan araçlarla genç LEGO hayranlarına mühendislik ve mekaniğe harika bir giriş sağlar.

Canavar kamyon hayranları için mükemmel – Çocuklar bu LEGO® Technic Monster Jam™ El Toro Loco™ (42135) oyuncak kamyonu yapmaya ve yarıştırmaya bayılacak. Çek-bırak özelliğiyle bu 2’si 1 arada oyuncak, saatlerce eğlence sunar.

Çek-bırak özelliği – Çocuklar oyuncak kamyonlarını hızla sürmek için çek-bırak özelliğini kolayca kullanabilir. Bu sağlam araç, havalı canavar kamyon atlayışları ve numaralarını canlandırmak için mükemmeldir.

2’si 1 arada oyuncak – Bir arada iki modelle keşfedecek çok şey var. Çocuklar, kamyonlarını bir Kaya Yarış Arabası arazi yarış aracına dönüştürmeye bayılacak. Bu set, genç canavar kamyon hayranları için model yapımına ve mühendisliğe harika bir giriş sunar. Ayrıca Monster Jam™ sevenler için eğlenceli bir doğum günü hediyesidir.

Çocukların oyunları için mükemmel boyut – 11 cm yüksekliği, 18 cm uzunluğu, 11 cm genişliğiyle inşa edilebilen El Toro Loco™ kamyon modeli, yaratıcı oyunlar için idealdir.

Orijinal detaylar – Tıpkı gerçek hayattaki Monster Jam™ El Toro Loco™ gibi bu LEGO® Technic oyuncak versiyonu da boynuzlara, burun halkasına, dişlere ve gerçek kamyonla ünlenen alev grafiklerine sahiptir.

Çıkartma eğlencesi – Çocuklar, Monster Jam™ El Toro Loco™ kamyonun belirgin görünümünü canlandıran harika çıkartmalarla modellerini tamamlamaya bayılacak.

Gerçeği gibi yapın – LEGO® Technic yapım setleri, bir sonraki yapım aşamasına hazır LEGO hayranları için zor ve gelişmiş yapım setleri sunar.

Kaliteli malzemeler – LEGO® Technic yapım parçaları katı sektör standartlarına uygundur; böylece tutarlı, birbiriyle uyumlu olduklarından ve her seferinde güvenle birleştirilebildiğinden emin olabilirsiniz.

Yaş Grubu: +7.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi